19000, Ukraine, Cherkasy region, Kaniv, Lenina str. 165
+38(097)5653375
tovkmz@ukr.net
Українська  English
Кобзар-15
live k12 100
Кобзар-15П
Твердопаливний котел Кобзар-15П
Кобзар-25
Твердопаливний котел Кобзар-25
Кобзар-25П
live k25p 100
Кобзар-30Ч
Твердопаливний котел Кобзар-30Ч
Кобзар-40Ч
Твердопаливний котел Кобзар-40Ч
Кобзар-60Ч
Твердопаливний котел Кобзар-60Ч

   В данній категорії представлені побутові твердопаливні котли вироблені нашим заводом для індивідуального опалення будинків, а також промислові твердопаливні котли великої потужності, що дозволяють опалювати приміщення великої площі (школи, дитячі садки, склади, виробничі цехи, ферми та інше). за допомогою твердого палива (дрова, пелети, друзки, вугілля та інше). В якості теплоносія використовується звичайна вода (також допускається використання спеціальних розчинів). В якості теплообмінників рекомендується використовувати сучасні ефективні біметалеві радіатори (допускається використання також металевих, чугунних, та інших радіаторів). Для підвищення ефективності та зниження вартості опалення рекомендується проводити комплекс робіт по утепленню та теплоізоляціії приміщень. Також необхідно приділяти увагу якості палива що використовується. 

   Побутові стальні твердопаливні котли представлені в лінійці "Кобзар", та мають потужність від 10 до 30 кВт. Також є моделі обладнані чугунною плитою для приготування їжі (варочна поверхня). Всі котли цієї лінійки виготовлені з якісної жаростійкої сталі товщиною 4 мм. Спеціальна термостійка (до 600оС) фарба надійно захищає поверхню від механічних та теплових чинників. Зона горіння та чугунні колосники покриті вогнетривкою керамічною фарбою, яка захищає від високотемпературного окислення та витримує температуру до 1750оС. Дверцята та плита ущільнені якісним вогнетривким шнуром з скловолокна товщиною 15мм та мають просту і надійну систему регулювання. Ручки для відкривання дверцят оцинковані та покриті термостійким пластиком. Контроль теплоносія здійснюється за допомогою вбудованого механічного термометра. Якісна негорюча теплоізоляція (до 250оС), армована алюмінієвою фольгою оберігає від опіків. Зовнішні декоративні панелі пофарбовані надміцною молотковою фарбою фірми "CST", що забезпечує надійний захист від корозії та механічних пошкоджень. Можливе фарбування панелей в різноманітні кольори згідно каталогу (при індивідуальному замовленні). Передбачено встановлення термомеханічного регулятора тяги, що дозволяє автоматично контролювати інтенсивність горіння, змінюючи потік повітря.

Твердопаливний котел "Кобзар-30Ч"

Ми проектували "Кобзар-60Ч" щоб дати людям вільний час, спокій та гарне самопочуття - ті нечисленні речі, які потрібні для щастя. Цей невеличкий за розмірами, та могутній за  характеристиками котел насправді являє собою надійного захисника Вашої оселі від холоду та негараздів у будь-яку пору року.

Твердопаливний котел "Кобзар-30Ч"

Ми проектували "Кобзар-40Ч" щоб дати людям вільний час, спокій та гарне самопочуття - ті нечисленні речі, які потрібні для щастя. Цей невеличкий за розмірами, та могутній за  характеристиками котел насправді являє собою надійного захисника Вашої оселі від холоду та негараздів у будь-яку пору року.

Котел твердопаливний "Кобзар-15" - 15 кВт (до 150 м2)

Хороші друзі завжди займають особливе місце в нашому житті. А "Кобзар-15", до того ж, приносить величезну користь, займаючи мінімальну площу. Вся таємниця полягає в його живому і природному вигляді, особливому випромінюванні і теплій вдачі.

Твердопаливний котел з плитою "Кобзар-15П"

З найдавніших часів, коли був освоєний вогонь, він використовувався для кількох найважливіших завдань: давав людині світло, тепло, захист - і дозволяв приготувати теплу їжу. Твердопаливний котел з плитою "Кобзар-15П" настільки універсальна і оригінальна річ, що змогла об'єднати в одному пристрої всі ці найважливіші функції вогню. Таким чином з'явився котел, який крім того, що дарує радість тепла, вміє також варити, пекти і смажити.

Твердопаливний котел "Кобзар-25"

Хороші друзі завжди займають особливе місце в нашому житті. А "Кобзар-25", до того ж, приносить величезну користь, займаючи мінімальну площу. Вся таємниця полягає в його живому і природному вигляді, особливому випромінюванні і теплій вдачі.

Твердопаливний котел "Кобзар-25П" з плитою

З давніх часів вогонь багаття магічним чином притягував людину. Твердопаливний котел з плитою "Кобзар-25П" дозволить знову відчути себе біля багаття. Завдяки прекрасному поєднанню імпозантної сили і ефектного дизайну цей витвір мистецтва не тільки наповнить оселю теплом, але й додасть йому індивідуальність.

Твердопаливний котел "Кобзар-30Ч"

Ми проектували "Кобзар-30Ч" щоб дати людям вільний час, спокій та гарне самопочуття - ті нечисленні речі, які потрібні для щастя. Цей невеличкий за розмірами, та могутній за  характеристиками котел насправді являє собою надійного захисника Вашої оселі від холоду та негараздів у будь-яку пору року.

Твердопаливний котел "Кобзар-30П" з плитою

З давніх часів вогонь багаття магічним чином притягував людину. Твердопаливний котел з плитою "Кобзар-30П" дозволить знову відчути себе біля багаття. Завдяки прекрасному поєднанню імпозантної сили і ефектного дизайну цей витвір мистецтва не тільки наповнить оселю теплом, але й додасть йому індивідуальність.