19000, Україна, Черкаська обл. м. Канів, вул Енергетиків 225
+38(097)7376878
tovkmz@ukr.net
Українська   English
Кобзар-15
live k12 100
Кобзар-15П
Твердопаливний котел Кобзар-15П
Кобзар-25
Твердопаливний котел Кобзар-25
Кобзар-25П
live k25p 100
Кобзар-30Ч
Твердопаливний котел Кобзар-30Ч
Кобзар-30П
Твердопаливний котел Кобзар-30П
Кобзар-40Ч
Твердопаливний котел Кобзар-40Ч
Кобзар-60Ч
Твердопаливний котел Кобзар-60Ч
Твердопаливний котел "Кобзар-30Ч"

Ми проектували "Кобзар-60Ч" щоб дати людям вільний час, спокій та гарне самопочуття - ті нечисленні речі, які потрібні для щастя. Цей невеличкий за розмірами, та могутній за  характеристиками котел насправді являє собою надійного захисника Вашої оселі від холоду та негараздів у будь-яку пору року.

Твердопаливний котел "Кобзар-30Ч"

Ми проектували "Кобзар-40Ч" щоб дати людям вільний час, спокій та гарне самопочуття - ті нечисленні речі, які потрібні для щастя. Цей невеличкий за розмірами, та могутній за  характеристиками котел насправді являє собою надійного захисника Вашої оселі від холоду та негараздів у будь-яку пору року.

Котел твердопаливний "Кобзар-15" - 15 кВт (до 150 м2)

Хороші друзі завжди займають особливе місце в нашому житті. А "Кобзар-15", до того ж, приносить величезну користь, займаючи мінімальну площу. Вся таємниця полягає в його живому і природному вигляді, особливому випромінюванні і теплій вдачі.

Твердопаливний котел з плитою "Кобзар-15П"

З найдавніших часів, коли був освоєний вогонь, він використовувався для кількох найважливіших завдань: давав людині світло, тепло, захист - і дозволяв приготувати теплу їжу. Твердопаливний котел з плитою "Кобзар-15П" настільки універсальна і оригінальна річ, що змогла об'єднати в одному пристрої всі ці найважливіші функції вогню. Таким чином з'явився котел, який крім того, що дарує радість тепла, вміє також варити, пекти і смажити.

Твердопаливний котел "Кобзар-25"

Хороші друзі завжди займають особливе місце в нашому житті. А "Кобзар-25", до того ж, приносить величезну користь, займаючи мінімальну площу. Вся таємниця полягає в його живому і природному вигляді, особливому випромінюванні і теплій вдачі.

Твердопаливний котел "Кобзар-25П" з плитою

З давніх часів вогонь багаття магічним чином притягував людину. Твердопаливний котел з плитою "Кобзар-25П" дозволить знову відчути себе біля багаття. Завдяки прекрасному поєднанню імпозантної сили і ефектного дизайну цей витвір мистецтва не тільки наповнить оселю теплом, але й додасть йому індивідуальність.

Твердопаливний котел "Кобзар-30Ч"

Ми проектували "Кобзар-30Ч" щоб дати людям вільний час, спокій та гарне самопочуття - ті нечисленні речі, які потрібні для щастя. Цей невеличкий за розмірами, та могутній за  характеристиками котел насправді являє собою надійного захисника Вашої оселі від холоду та негараздів у будь-яку пору року.

Твердопаливний котел "Кобзар-30П" з плитою

З давніх часів вогонь багаття магічним чином притягував людину. Твердопаливний котел з плитою "Кобзар-30П" дозволить знову відчути себе біля багаття. Завдяки прекрасному поєднанню імпозантної сили і ефектного дизайну цей витвір мистецтва не тільки наповнить оселю теплом, але й додасть йому індивідуальність.