19000, Україна, Черкаська обл. м. Канів, вул Енергетиків 225
+38(096)1059178
tovkmz@ukr.net
Українська   English

 Шліфувальні роботи - невід'ємна частина металообробки - є одним з основних методів чистової обробки металів. Багато металевих виробів після різних видів механічної обробки (токарні роботи, фрезерні роботи і т.д.) не мають необхідних технічних показників чистоти обробленої поверхні, обумовленої технологічним регламентом. Шліфування забезпечує високу точність деталей і чистоту їх поверхонь, багато в чому визначають зносостійкість поверхневого шару і довговічність деталей. Шліфування проводиться шляхом зняття обертовим абразивним елементом тонкого шару матеріалу. У процесі шліфувальних робіт шари матеріалу знімаються поступово і з високою точністю, що дозволяє добитися високої точності обробки металу.

ДЕЯКІ З НАШИХ ОСТАННІХ РОБІТ

 Таким чином, на нашому підприємстві можна замовити вали, шківи, кільця, втулки, муфти, зубчасті колеса і безліч інших деталей обертання виготовлених з високою точністю як в одиночному виконанні так і в серії.

ВИДИ ШЛІФУВАЛЬНИХ РОБІТ

Класифікація шліфувальних верстатів по групах, які, в свою чергу, поділяються на типи (відповідно до призначення, точністю обробки, конструктивними ознаками і т.д.), у своїй основі відображає кілька основних видів шліфувальних робіт:

 • плоскошліфувальні роботи
  Для точної обробки плоских поверхонь.
 • круглошліфувальні роботи
  Для точної обробки зовнішніх поверхонь круглих деталей, валів, напрямних і т.д.
 • внутрішліфувальн роботи
  Для точної обробки внутрішніх поверхонь круглих деталей, втулок і т.д., а також торцев круглих деталей.
 • зубошліфувальні роботи
  Для точної обробки шестерень, вал-шестерень, зубчастих коліс та інших циліндричних (прямозубих і косозубих), конічних, черв'ячних зубчастих виробів.
 • та інше ...

 Потрібно пам'ятати, що всі вищевказані операції можливо виконувати з застосуванням станків з ЧПУ. Це стає доцільним при виготовленні серійних деталей де необхідна точність відтворення та швидкість виготовлення деталі, а також у випадках виготовлення деталей з надскладною профільною, фасонною та іншими видами поверхонь, що доволі складно виготовити на ручних станках. Наші інженери готові надати послуги по впровадженню в виробництво таких деталей (тобто розробити віртуальну 3D-модель необхідної деталі, врахувати всі особливості та тонкощі її виготовлення, провести моделювання випробувань механічної, фізичної та термальної стійкості деталі та розрахувти оптимальні параметри, що дозволить суттєво зекономити на матеріалах та у часі її виготовлення). Це дозволяє максимально автоматизувати процес, виключає помилки людського фактора, що зрештою значно здешевлює собівартість та підвищує якість деталей.

ВИДИ ОБРОБЛЯЄМИХ МАТЕРІАЛІВ

 Використання сучасних станків і шліфувальних круів дозволяє обробляти будь-які види матеріалів та їх сплавів, а саме:

 • чорний метал (звичайні та високовуглецеві марки сталі, інструментальна сталь, чавун)
 • нержавійка (медична, харчова, промислова)
 • кольоровий метал (мідь, латунь, бронза, алюміній, дюраль, титан)
 • композитні матеріали (капролон, текстоліт, пластмаса, вуглепластик, полімери тощо)
 • та інше ...

 

ПОРЯДОК ЗАМОВЛЕННЯ ТА ЦІНИ НА ШЛІФУВАЛЬНІ РОБОТИ

 Для замовлення послуг необхідно надати технічний план, ескіз або креслення необхідної деталі. У разі відсутності документації та креслень можна замовити повний комплекс інженірінгових робіт від виготовлення технічних креслень та розрахунків до впровадження у виробництво. Можливо також розробка та виготовлення спеціалізованого обладнання для запуску виробництва на теренах замовника. Вартість шліфувальних робіт розраховується індивідуально при кожному замовленні. Ціни можна дізнатися проконсультувавшись у нашого фахівця по телефонам вказаних у розділі "Контакти".