19000, Україна, Черкаська обл. м. Канів, вул Енергетиків 225
+38(097)7376878
tovkmz@ukr.net
Українська   English

im 00ТОВ "Канівський механічний завод" засновано в далекому 2005 році коли світ навкруги навіював приречену безвихідь і безпросвітний морок на тлі трагічної безнадії. Події розвивалися не стрімко. Зі дня в день, з місяця в місяць, з року в рік НІЧОГО не мінялося. Тільки морок навкруги ставав щільнішим, а кільце й без того тьмяного світла невпинно звужувалося. Але надія була ...

 Було важко тоді, нелегко зараз, та найімовірніше буде складно і в майбутньому. Але ми знайшли в собі сили, не здалися і навіть виробили стійкий іммунітет до всіх труднощів та негараздів. 

 Наразі "Канівський механічний завод" є сучасним підприємством, яке динамічно розвивається. 

 

НАШ СВІТОГЛЯД

 - Як ми розуміємо надійне виробництво?

Ми контролюємо все, від початку і до кінця. Бо переконані - лише той, хто знає весь процес виробництва, може бути впевненим у якості представленої на ринку продукції і може нею пишатися. Таким чином, ми не тільки гарантуємо перевірену якість, ми вселяємо в кожен наш виріб душу. Ми старанно працюємо на кожному етапі, включаючи розробку проекту нашими інженерами і технологами, виготовлення прототипу в нашій дослідницькій лабораторії, виробництво в ливарному цеху, обробку деталей в інструментальному цеху, складання, контроль і т.д. А якщо необхідно вдосконалити існуючий виріб, згідно новим вимогам часу, ми робимо це негайно і охоче. Тому що ми віддані своїй справі, так як вважаємо її справою всьго нашого життя. Маємо велику надію, що ви залишитеся задоволені як якістю нашої продукціїї так і самим процесом співпраці з нашим підприємством.

НАШ КОЛЕКТИВ