19000, Україна, Черкаська обл. м. Канів, вул Леніна 165
+38(096)1059178
tovkmz@ukr.net
Українська   English

 ТОВ "Канівський механічний завод" виконує фрезерні роботи будь-якого ступеню складності в тому числі і на станках під управлінням систем ЧПУ. Сучасні технологіїї та обладнання дозволяють здійснювати практично всі види фрезерної обробки з найвищою точністю.

ДЕЯКІ З НАШИХ ОСТАННІХ РОБІТ

ВИДИ ФРЕЗЕРНИХ РОБІТ

Фрезерування - один з найпродуктивніших і найпоширеніших методів обробки металевих деталей різанням. Головним інструментом, за допомогою якого здійснюється весь процес, є фреза - це зубчастий багатолезовий інструмент, який обертається навколо своєї осі. Процес обробки деталі проводиться за рахунок подачі заготовки. Це поступальні рухи в різних напрямках: поперечному, вертикальному або поздовжньому. Змінюючи положення шпинделя верстата, можна здійснювати горизонтальну або вертикальну обробку, а напрямок обертання фрези визначає попутну і зустрічну обробку деталі.

Існує кілька основних видів фрезерних робіт:

 • фрезерні роботи з обробки горизонтальних поверхонь.
  Здійснюються на горизонтальних і вертикальних фрезерних верстатах.
 • фрезерні роботи похилих поверхонь.
  Здійснюються при застосуванні фрез з одним або двома кутами на горизонтальному фрезерному верстаті, або при застосуванні торцевої фрезерної головки на вертикальному фрезерному верстаті зі шпинделем, який встановлений під кутом.
 • фрезерування кутових, прямокутних, Т - подібних, виду «ластівчин хвіст» пазів.
  Здійснюється на вертикальних фрезерних верстатах з відповідними фрезами.
 • фрезерні роботи з обробки комбінованих площин.
  Здійснюються за допомогою застосування наборів фрез на поздовжніх або горизонтальних фрезерних верстатах.
 • фрезерування фасонних площин.
  Здійснюються із застосуванням фасонних фрез з відповідним профілем.
 • фрезерні роботи з обробки шпонкових канавок.
  Здійснюються при використанні різного роду фрез.
 • роботи з фрезерування різьблень.
  Здійснюються за допомогою дискових різьбових та гребінчастих різьбових фрез на різьбових фрезерних верстатах.
 • роботи з фрезерування зубчастих коліс.
  Здійснюються при використанні модульних дискових фрез на горизонтальних верстатах або пальцевих фрез на вертикальних верстатах.
 • фрезерування по копіру.
  Проводитися на копіювальних фрезерних верстатах при застосуванні кінцевих фрез.
 • та інше ...

Потрібно пам'ятати, що всі вищевказані операції можливо виконувати з застосуванням станків з ЧПУ. Це стає доцільним при виготовленні серійних деталей де необхідна точність відтворення та швидкість виготовлення деталі, а також у випадках виготовлення деталей з надскладною профільною, фасонною та іншими видами поверхонь, що доволі складно виготовити на ручних станках. Наші інженери готові надати послуги по впровадженню в виробництво таких деталей (тобто розробити віртуальну 3D-модель необхідної деталі, врахувати всі особливості та тонкощі її виготовлення, провести моделювання випробувань механічної, фізичної та термальної стійкості деталі та розрахувти оптимальні параметри, що дозволить суттєво зекономити на матеріалах та у часі її виготовлення). Це дозволяє максимально автоматизувати процес, виключає помилки людського фактора, що зрештою значно здешевлює собівартість та підвищує якість деталей.

ВИДИ ОБРОБЛЯЄМИХ МАТЕРІАЛІВ

 Використання різців з надсучасних твердих сплавів вирбництва провідних фірм (Sandvik ...) дозволяє обробляти будь-які види матеріалів та їх сплавів, а саме:

 • чорний метал (звичайні та високовуглецеві марки сталі, інструментальна сталь, чавун)
 • нержавійка (медична, харчова, промислова)
 • кольоровий метал (мідь, латунь, бронза, алюміній, дюраль, титан)
 • композитні матеріали (капролон, текстоліт, пластмаса, вуглепластик, полімери тощо)
 • та інше ...

ПОРЯДОК ЗАМОВЛЕННЯ ТА ЦІНИ НА ФРЕЗЕРНІ РОБОТИ

 Для замовлення послуг необхідно надати технічний план, ескіз або креслення необхідної деталі. У разі відсутності документації та креслень можна замовити повний комплекс інженірінгових робіт від виготовлення технічних креслень та розрахунків до впровадження у виробництво. Можливо також розробка та виготовлення спеціалізованого обладнання для запуску виробництва на теренах замовника. Вартість фрезерних робіт розраховується індивідуально при кожному замовленні. Ціни можна дізнатися проконсультувавшись у нашого фахівця по телефонам вказаних у розділі "Контакти".