19000, Україна, Черкаська обл. м. Канів, вул Енергетиків 225
+38(096)1059178
tovkmz@ukr.net
Українська   English

ПРИЗНАЧЕННЯ

"Універсал" призначений для копіювання (фрезерування, виготовлення) ключів. Являє собою багатофункціональний пристрій, який легко трансформується в залежності від потреб.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 Максимальні габаритні розміри, мм  590х580х370
 - довжина, мм  590
 - ширина, мм  580
 - висота, мм  370
 Вага, кг  22
 Напруга живлення  220В 50Гц
 Максимальна споживана потужність, Вт  550
 Оберти двигуна, об/хв  915
Технічні дані наведені для моделі яка виготовлялася під замовлення на нашому підприємстві і можуть змінюватися за погодженням із замовником.

ДОКУМЕНТАЦІЯ

Завантажте інструкцію по експлуатації станка для копіювання ключів (в форматі pdf):

Інструкція по експлуатації (pdf)

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС

Широко-універсальний станок для копіювання ключів "Універсал" складається з універсальної станини і комплекту змінних кареток.

stan1

Станина складається з основи, кронштейна кареток і кронштейна копіра, відлитих з високоякісного алюмінієвого сплаву. Кронштейн кареток закріплений на осі, що має два ступені свободи, і приводиться в дію за допомогою рукоятки і двох сферичних шарнірів. Кронштейн копіра має одну ступінь свободи і встановлений на двох шарикопідшипниках. Нижня частина кронштейна копіра має підпружинений обмежувальний гвинт, а верхня частина має розрізний отвір для установки осі копіра і затискний болт. Вільний хід кронштейна копіра обмежується регульованим упором, який має лімб з ціною поділки 0,05 мм. Розкручуванню лімба запобігає спеціальне гумове кільце. У початкове положення кронштейн копіра повертається спіральної пружиною.

Каретка для сейфових (бородкових) ключів складається з корпусу (алюмінієвий сплав), нерухомої (лівої) осі, яка зафіксована стопорним гвинтом, і рухомої правої осі, встановленої на радіальних кулькових і роликових підшипниках. Рухома вісь при необхідності фіксується гвинтом. Обидві осі забезпечені спеціалізованими зажимами, центруючим пальцями, розтискними конусами і гвинтовими рукоятками.  Зажими складаються з двох однакових губок з призмами і пазами.  У початкове (розтиснене) положення губки повертаються двома спіральними пружинами.

Каретка для напівкруглих (фінських) ключів складається з корпусу(алюмінієвий сплав) на якому закріплені дві пари кронштейнів з циліндричними отворами. У кожній парі кронштейнів обертаються два затискачі з рукоятками. Затискачі з'єднані між собою сталевою планкою для забезпечення синхронного переміщення. Місця для встановлення  заготовки та оригінального ключа має форму призми.

uni fin1

Каретка для рейкових (ригельних) ключів складається з корпусу (алюмінієвий сплав) в якому на двох роликових підшипниках встановлена головна вісь обертання. Симетрично на обох кінцях осі закріплені кронштейни з розрізними отворами і затискними болтами. У кожному кронштейні встановлені спеціалізовані затискачі циліндричної форми, які при необхідності обертаються навколо своєї осі. Для зручності виміру кута нарізки ключа оригіналу, лівий зажим забезпечений малою допоміжною рукояткою. Для зручності фрезерування, правий зажим забезпечений основною (робочою) рукояткою. Під час встановлення ключа і заготовки в затискачі, головна вісь обертання утримується за допомогою фіксатора кнопкового типу.

Каретка для ключів натискної дії (помпових) складається з корпусу (алюмінієвий сплав), нерухої (лівої) осі, яка зафіксована стопорним гвинтом, і рухомої правої осі, встановленої на радіальних кулькових і роликових підшипниках. Для зручності встановлення заготовки і копійованого ключа, рухлива вісь утримується від обертання за допомогою фіксатора кнопкового типу. Обидві осі забезпечені спеціалізованими зажимами. Для зручності фрезерування правий зажим забезпечений рукояткою.

Каретка для плоских ключів складається з корпусу(алюмінієвий сплав) на якому закріплені два спеціалізованих чотиристоронніх затиску. Вибір одного з чотирьох положень затискачів проводиться шляхом їх обертання в відпущеному стані (провернути рукоятки проти годинникової стрілки). Встановлення затискачів в площину фрезерування відбувається автоматично за допомогою пружних клавіш. У передній частині основи є пристосування для позиціонування ключа і заготовки. Для зручності користування каретка оснащена рукояткою.